המרכז לבריאות אקטִבְעִית

המרכז לבריאות אקטִבְעִית  מיסודה  של  אורנה נוימן, מציע גישה הוליסטית ייחודית להשגת איכות חיים ואורח חיים בריא, בשיטת משולש הבריאות המבוססת על שילוב בין שלושה מרכיבים רבי חשיבות:

 תזונה
תזונה בריאה וטבעית המושתתת על עקרונות הנטורופתיה. 
המודעות הכללית בארץ ובעולם לנושא התזונה האיכותית והבריאה נמצאת במגמת עליה. במחקרים רבים הוכח הקשר בין הרגלי האכילה לבריאות האדם מבחינה גופנית, נפשית ופיזית. עכשיו כל שנותר, זה לברר מה באמת בריא? עד כמה אנחנו אוכלים בריא?
המרכז לבריאות אקטִבְעִית שם לו למטרה לבָאר את הנושא על מנת להקנות הרגלי אכילה נכונים ולסייע בבחירת המזון האיכותי. בכך, ניתן לשפר את הבריאות, למנוע מחלות, להיגמל מהתמכרות למיני מזון שונים ולשמור על משקל מאוזן ובריא.

 פעילות גופנית
פעילות גופנית המהווה בסיס לגוף ונפש בריאים.
 
על מנת להנות מבריאות ואיכות חיים, ומתפקוד יום יומי תקין תוך שמירה על ערות, אנרגיה טובה וחיוניות, עלינו להקפיד לשלב בשגרת חיינו פעילות גופנית.

איזו פעילות? תלוי מה רוצים להשיג, מה מצבנו הבריאותי, מה גילנו, סדר היום שלנו וכו'.
ההשפעה המיטיבה של פעילות גופנית ניכרת במישורים רבים: ירידה במשקל, שיפור בריאות, חיטוב ועיצוב, דימוי אישי גבוה, מניעת מחלות, הפחתת סטרס, שינה טובה יותר, תפקוד טוב יותר בעבודה ועוד.
בבחירת סוג הפעילות, הכי חשוב, שתהה זו פעילות שנעים לנו לבצע על מנת שנוכל להתמיד בה!


 טיפוח
טיפוח לשיפור המראה החיצוני והדימוי העצמי.

מרבית בני האדם היו רוצים לשמור על מראה צעיר ולכן תעשיית האנטי אייג'ינג כל כך פורחת. אמנם לגנים תפקיד חשוב, אולם טיפוח העור בהחלט יכול לשָמר ולשָפר את מראהו! 
במכון הקוסמטי נעשה שימוש בתכשירים איכותיים של מיטב החברות מהארץ ומחו"ל, תוך הקפדה על טיב הרכיבים ורמת החומרים הפעילים. הכל בהתאמה אישית לכל אחד ואחת.


לא בכדי בחרנו להתמקד בשלושת הפרמטרים הללו. אנו מוצאים קשר הדוק בינהם. לאחד יש השפעה על השני וכולם ביחד יוצרים את ההרמוניה של אורח חיים בריא ופעיל.

תחומי הפעילות שלנו:

הרצאות וסדנאות 
אנו מקיימים הרצאות וסדנאות העוסקות בשלושת התחומים הנ"ל בכל רחבי הארץ. אנו מאמינים כי כל נושא הינו חשוב בפני עצמו, אולם רק השילוב ביניהם יוצר איכות חיים יוצאת דופן, בריאות פיזית ונפשית ותחושת שלמות.
את התכנים מעביר צוות מיומן ומקצועי שנבחר בקפידה וכולל נטורופתים ומאמני כושר שכל אחד מהם מומחה בתחומו, כולם בעלי הכשרה מבתי הספר המובילים בארץ או בחו"ל, המשמשים כמרצים במכללות ובסדנאות ומטפלים בקליניקות פרטיות.
המשתתפים מקבלים "ארגז כלים" עשיר שמאפשר יישום והטמעת שינוי משמעותי באיכות החיים ואימוץ אורח חיים בריא, מאוזן ומהנה, המותאם אישית לכל משתתף.

הסדנאות מורכבות מסדרת מפגשים ומושתתות על עקרונות הנטורופתיה והתזונה הטבעית. אנו מציעים שינוי אמיתי בהרגלי התזונה והפעילות באמצעות הקניית ידע, פיתוח המודעות ומתן כלים מעשיים לשיפור הבריאות. בעקבות שינוי זה מתעצמות תחושות הסיפוק וההנאה, המקרינות על כל תחומי החיים.
אנו מתייחסים במפגשים לנושא הפעילות הגופנית. מאמני הכושר שלנו מנחים את המשתתפים בנושא וממליצים על פעילות גופנית קבוצתית ופרטנית.


ההרצאות מותאמות לקהל היעד וניתן לבחור נושא מתוך רשימה מגוונת של הרצאות בכל הקשור לניהול אורח חיים פעיל ובריא בכל גיל. אנו מרצים בפני הורי גיל רך, במרכזים קהילתיים, מוסדות חינוך, מועדוני הגיל השלישי, חוגי בית ובכל מקום שאליו נוזמן.

למי מתאימות הסדנאות? לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו או זקוק לאיזון פרמטרים רפואיים ואחרים כמו: עודף משקל, סוכרת, כולסטרול, עייפות כרונית, בעיות שינה, סטרס, קשיי ריכוז ועוד...


מכון קוסמטי
פועל בתמרת מזה כ- 20 שנה ובו ניתן להנות ממגוון טיפולי פנים לכל סוגי העור, הסרת שיער במכשיר אפילציה או ב- IPL, טיפולי פינוק, רפלקסולוגיה ועוד.


אורנה נוימן, מייסדת החברה, עוסקת בתחום התזונה הבריאה, הטיפוח והטיפולים המשלימים מזה שנים רבות, בבעלותה מכון קוסמטי ובו מגוון רחב של טיפולי טיפוח בשיטות שונות ובמגוון תכשירים איכותיים. במהלך שנות עבודתה הקפידה להשתלם ולהתעדכן בחידושים מקצועיים וטכנולוגיים על מנת להביא ללקוחותיה את המיטב.


ערכי החברה
הקשבה: אנו מאמינים קודם כל בהקשבה של כל אדם לגופו ולנפשו. לנו בצוות חשוב להקשיב לצרכי המשתתפים ולתת מענה אישי לכל אחד.
חופש בחירה: אנו מעבירים ידע רב וכלים מעשיים, שמאפשרים לכל אחד ואחת לבצע את השינוי בקצב ובמידה שמתאימים לו.
מקצועיות: מצוינות, חדשנות והקפדה על כל פרט הם נר לרגלינו, בכל נושא בו אנו עוסקים.
אמינות: ערך שבלעדיו כל שאר הערכים חסרי משמעות.
איכות הסביבה: אנו דוגלים בשמירה על הטבע ומשאביו היקרים מפז.

אורנה נוימן | המרכז לבריאות אקטבעית | סילבוס הרצאות וסדנאות | מורן 17 תמרת | טלפון: 04-6441349 | נייד: 052-3362486 | מייל - ornanewman@gmail.com |
Powered by Artvision | Truppo Websites